Olgun Çelik
Ana Sayfa Ana Sayfa   Kataforez Tesisimiz   Site Haritası   Dil Seçimi
Olgun Çelik
Ana Sayfa » Kurumsal
Yönetim Kurulu Başkanı
Mustafa Erhan Say

Yönetim Kurulu Üyeleri
Altug Inan
Ferda Besli

Genel Müdür

Mustafa Erhan Say
Yönetim Kurulu Başkanı

Mr. Say is the founder of AccessTurkey Capital Group. He institutionalized his private investment activities in 1999 with AccessTurkey Fund LLC, a hedge fund with an outstanding track record. In early 2000 he diversified AccessTurkey Capital Group operations into Venture Capital by founding iLab Ventures. Under iLab franchise he has invested in 5 online businesses with extraordinary growth track records. His vision and entrepreneurial drive has been instrumental for the growth of AccessTurkey portfolio companies. Mr. Say has founded several visionary businesses under iLab Ventures and has been at the forefront of cultivating entrepreneurship in Turkey. Later in 2005, he expanded AccessTurkey operations to include Private Equity and Real Estate.

From 1989 to 1999, Mr. Say was at Vinmar International (Houston, USA), a large international petrochemical and plastics trading company. At Vinmar, Mr. Say established and managed the petrochemicals trading division. His responsibilities included trading as well as formation and execution of global strategy and organizational development. During his tenure, Mr. Say built a business with annual revenue in excess of $300 million and established offices in Turkey, Singapore, Taipei, and China. Prior to Vinmar, from 1983 to 1989, Mr. Say held a variety of positions in GE Trading (New York, USA), a subsidiary of General Electric Co (USA). Mr. Say has been an active private investor in the Turkish and global markets since 1991. Mr. Say has an MBA from Columbia University in New York and BSME in Engineering from Technical University in Istanbul. Mr. Say is founding member of Endeavor Turkey and member of Turkish Industrialists' and Businessmen's Association (TUSIAD).

Olgun Çelik DNA'sı
Olgun Çelik Olgun Çelik yapısında yer alması gereken ana değerleri - Kalite, Güvenilirlik, Hızlı Müşteri Hizmetleri, “Just in Time” sevkiyat ve geniş ürün çeşitliliği- DNA’sı olarak adlandırır. Olgun Çelik devamlı olarak farkındalığını geliştirmek ve DNA’sını güçlendirmek adına yeni stratejiler geliştirmektedir ve daima faaliyetlerini “Müşterilerimiz bir otomotiv sanayisi tedarikçisinden ne bekler, Olgun Çelik’i müşterilerimizin yararına rakiplerimizden nasıl farklılaştırabiliriz ve Neden Olgun Çelik?” sorularını göz önüne alarak şekillendirir.

> Devamı
Yalın Organizasyon Sistemi
Olgun Çelik Olgun Çelik, 2010 yılı başında uluslararası bir organizasyon olan Lean Enterprise Institute ile uzun süreli kontrat yapmıştır ve bu çerçevede en üst kademe yöneticiden mavi yaka personele kadar her kademeden çalışana düzenli yalın organizasyon eğitimi verilmektedir. Bu sayede Yalın Enstitü’den uzmanlar ile birlikte müşteri için en önemli değerler saptanmış ve müşteri değerlerini tatmin edecek, israfları ortadan kaldıracak ve verimliliği artıracak Olgun Çelik’in kendi değerler zinciri oluşturulmuştur.

> Devamı
Sosyal Sorumluluk
Olgun Çelik Otomotiv yan sanayinin güçlü kuruluşlarından biri olan Olgun Çelik olarak bizler, sanayi ve teknolojide var olan gücümüzü ve birikimimizi topluma katma değer sağlayacak projeler üreterek daha da büyütmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu doğrultuda küresel bir marka olan Olgun Çelik sahip olduğu tevazu, insana ve doğaya saygı değerlerinin bir yansıması olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi iş ahlakının temel değeri olarak kabul eder.

> Devamı
Ford_Q1_Logo Daimler_Category_A TSE_EN_ISO_14001 16949-9001-DAkkS.gif 45001 ISO 27001
© Tüm hakkı Olgun Çelik San. Tic. A.Ş’ye aittir. Site Kullanım Şartları KVKK Aydınlatma Metni   
Çerez Politikası    Gizlilik Politikası    KVK Politikası    Twitter Facebook