Olgun Çelik
Ana Sayfa Ana Sayfa   Kataforez Tesisimiz   Site Haritası   Dil Seçimi
Olgun Çelik
Ana Sayfa » Kurumsal
Olgun Çelik Yalın Organizasyon

Olgun Çelik, 2010 yılı başında uluslararası bir organizasyon olan Lean Enterprise Institute ile uzun süreli kontrat yapmıştır ve bu çerçevede en üst kademe yöneticiden mavi yaka personele kadar her kademeden çalışana düzenli yalın organizasyon eğitimi verilmektedir. Bu sayede Yalın Enstitü’den uzmanlar ile birlikte müşteri için en önemli değerler saptanmış ve müşteri değerlerini tatmin edecek, israfları ortadan kaldıracak ve verimliliği artıracak Olgun Çelik’in kendi değerler zinciri oluşturulmuştur.

Olgun Çelik DNA'sı
Olgun Çelik Olgun Çelik yapısında yer alması gereken ana değerleri - Kalite, Güvenilirlik, Hızlı Müşteri Hizmetleri, “Just in Time” sevkiyat ve geniş ürün çeşitliliği- DNA’sı olarak adlandırır. Olgun Çelik devamlı olarak farkındalığını geliştirmek ve DNA’sını güçlendirmek adına yeni stratejiler geliştirmektedir ve daima faaliyetlerini “Müşterilerimiz bir otomotiv sanayisi tedarikçisinden ne bekler, Olgun Çelik’i müşterilerimizin yararına rakiplerimizden nasıl farklılaştırabiliriz ve Neden Olgun Çelik?” sorularını göz önüne alarak şekillendirir.

> Devamı
Doğaya ve İnsana Saygı
Olgun Çelik Olgun Çelik tüm faaliyetlerinin olası etkilerinden çevreyi ve çalışanlarını korumayı asli görevlerinden biri olarak kabul etmiştir ve üretimini doğaya saygı duyarak gerçekleştirir. Sahip olduğu çevre konulu uluslararası standartlara ilaveten, uluslararası fonların da desteği ile doğal kaynakların ve enerji kullanımının en verimli düzeyde yapılması için sürekli çalışmalar gerçekleştirmektedir.

> Devamı
Sosyal Sorumluluk
Olgun Çelik Otomotiv yan sanayinin güçlü kuruluşlarından biri olan Olgun Çelik olarak bizler, sanayi ve teknolojide var olan gücümüzü ve birikimimizi topluma katma değer sağlayacak projeler üreterek daha da büyütmemiz gerektiğine inanıyoruz.

Bu doğrultuda küresel bir marka olan Olgun Çelik sahip olduğu tevazu, insana ve doğaya saygı değerlerinin bir yansıması olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi iş ahlakının temel değeri olarak kabul eder.

> Devamı
Ford_Q1_Logo Daimler_Category_A TSE_EN_ISO_14001 16949-9001-DAkkS.gif 45001 ISO 27001
© Tüm hakkı Olgun Çelik San. Tic. A.Ş’ye aittir. Site Kullanım Şartları KVKK Aydınlatma Metni   
Çerez Politikası    Gizlilik Politikası    KVK Politikası    Twitter Facebook